Таг: горење

ДИМЕ СПАСОВ НАМЕСТО НА ПРАТЕНИЦИТЕ МУ ДАВА ОТЧЕТ НА ЛИДЕРОТ ГРУЕВСКИ

ДИМЕ СПАСОВ НАМЕСТО НА ПРАТЕНИЦИТЕ МУ ДАВА ОТЧЕТ НА ЛИДЕРОТ ГРУЕВСКИ

Место на пратениците, министерот за труд и социјала Диме Спасов, кој попладнево мистериозно исчезна од собраниската седница посветена на поплавите, му ...
1 / 1 НАПИСИ