УАПСЕН МИТКО ЧАВКОВ

Рано утрово, по налог на јавен обвинител, уапсен е Митко Чавков, поранешен директор на Бирото за јавна безбедност во МВР. … Продолжи со читање УАПСЕН МИТКО ЧАВКОВ