Таг: летниковци

ИСКРШЕНИ ПЕТ ЛЕТНИКОВЦИ НА ЕЗЕРОТО МЛАДОСТ

ИСКРШЕНИ ПЕТ ЛЕТНИКОВЦИ НА ЕЗЕРОТО МЛАДОСТ

Изминатиот викенд уништена е урбана опрема во околината на езерото Младост крај Велес. Од ЈКП „Дервен“, кое се грижи за нејзиното одржување, велат дек ...
1 / 1 НАПИСИ