Таг: научничка

ВТОРА СТРАНСКА НАУЧНИЧКА НАЈДЕНА МРТВА НА ГРЧКИ ОСТРОВ

ВТОРА СТРАНСКА НАУЧНИЧКА НАЈДЕНА МРТВА НА ГРЧКИ ОСТРОВ

Телото на исчезнатата британска туристка Натали Кристофер во Грција е пронајдено на островот Икарија, соопшти локалната полиција. По нејзиното исчезну ...
1 / 1 НАПИСИ