Таг: Ренџ ровер

СРБИН ПРОБАЛ ДА УКРАДЕ РЕНЏ РОВЕР ОД 100.000 ЕВРА ВО ДЕБАР МААЛО, ГО ФАТИЛ ГАЗДАТА КОЈ СЕДЕЛ ВО КАФАНА

СРБИН ПРОБАЛ ДА УКРАДЕ РЕНЏ РОВЕР ОД 100.000 ЕВРА ВО ДЕБАР МААЛО, ГО ФАТИЛ ГАЗДАТА КОЈ СЕДЕЛ ВО КАФАНА

Српски државјанин се обидел да украде „ренџ ровер“ вреден 100.000 евра во скопската населба Дебар Маало, но бил спречен од сопственикот на возило, кој ...
1 / 1 НАПИСИ