Таг: решение за куќен притвор

МИЈАЛКОВ СЕ ПОЈАВИ ВО ОБВИНИТЕЛСТВО ДА СИ ГО ЗЕМЕ РЕШЕНИЕТО ЗА КУЌЕН ПРИТВОР

МИЈАЛКОВ СЕ ПОЈАВИ ВО ОБВИНИТЕЛСТВО ДА СИ ГО ЗЕМЕ РЕШЕНИЕТО ЗА КУЌЕН ПРИТВОР

Сашо Мијалков, кој исчезна и го немаше никаде два дена, се појави пред Обвинителството за организиран криминал и корупција да си го подигне решението ...
1 / 1 НАПИСИ