Таг: силување

1 2 3 4 10 / 35 НАПИСИ
ПРИТВОР ЗА 21-ГОДИШНАТА ДЕВОЈКА КОЈА ИМ ПОМАГАЛА НА ДВАЈЦА МАЛОЛЕТНИЦИ ОД СТРУМИЦА ДА СИЛУВААТ 13-ГОДИШНО ДЕВОЈЧЕ НА НОВОГОДИШНАТА НОЌ

ПРИТВОР ЗА 21-ГОДИШНАТА ДЕВОЈКА КОЈА ИМ ПОМАГАЛА НА ДВАЈЦА МАЛОЛЕТНИЦИ ОД СТРУМИЦА ДА СИЛУВААТ 13-ГОДИШНО ДЕВОЈЧЕ НА НОВОГОДИШНАТА НОЌ

Двајца малолетници од Струмица за време на новогодишната ноќ силувале 13-годишно девојче, а им помогнала 21-годишна девојка за која веќе е одредена ме ...
ХАРВИ ВАЈНСТИН МОЛЕШЕ ЗА МИЛОСТ, НО ДОБИ НОВИ 16 ГОДИНИ ЗАТВОР ЗА СИЛУВАЊЕ

ХАРВИ ВАЈНСТИН МОЛЕШЕ ЗА МИЛОСТ, НО ДОБИ НОВИ 16 ГОДИНИ ЗАТВОР ЗА СИЛУВАЊЕ

Некогаш најмоќниот холивудски продуцент Харви Вајнстин молеше за милост пред судот во Лос Анџелес да му изрече нова, 16-годишна затворска казна за сил ...
ПО ИЗВЕСТУВАЊЕ ОД МВР, ОБВИНИТЕЛСТВОТО ОТВОРИ ПРЕДМЕТ ЗА ИНТЕРВЈУТО НА ЈУТУБЕРОТ СТЕФАН ЛАЗАРОВ СО ДРАГАН ПАВЛОВИЌ-ЛАТАС ВО КОЕ ТОЈ ОПИШУВА КАКО СИЛУВАЛ ПРЕТЕПАНА ДЕВОЈКА

ПО ИЗВЕСТУВАЊЕ ОД МВР, ОБВИНИТЕЛСТВОТО ОТВОРИ ПРЕДМЕТ ЗА ИНТЕРВЈУТО НА ЈУТУБЕРОТ СТЕФАН ЛАЗАРОВ СО ДРАГАН ПАВЛОВИЌ-ЛАТАС ВО КОЕ ТОЈ ОПИШУВА КАКО СИЛУВАЛ ПРЕТЕПАНА ДЕВОЈКА

Секторот за компјутерски криминал од МВР доставил известување до Скопското обвинителство по интервјуто на јутуберот Стефан Лазаров со новинарот Драган ...
ДВАЈЦА ЛЕКАРИ ВО ПОЛСКА ОДБИЛЕ ДА ЈА ПРЕКИНАТ БРЕМЕНОСТА НА СИЛУВАНО 14-ГОДИШНО ДЕВОЈЧЕ СО ПОСЕБНИ ПОТРЕБИ, АКТИВИСТКИТЕ БАРААТ ПРОМЕНА НА ЗАКОНОТ ЗА АБОРТУС

ДВАЈЦА ЛЕКАРИ ВО ПОЛСКА ОДБИЛЕ ДА ЈА ПРЕКИНАТ БРЕМЕНОСТА НА СИЛУВАНО 14-ГОДИШНО ДЕВОЈЧЕ СО ПОСЕБНИ ПОТРЕБИ, АКТИВИСТКИТЕ БАРААТ ПРОМЕНА НА ЗАКОНОТ ЗА АБОРТУС

Двајца лекари одбиле да ja прекинат бременоста кај 14-годишно девојче кое било жртва на силување, што ги разбранува јавноста и политиката во Полска. Д ...
ПОРНОЅВЕЗДАТА РОН ЏЕРЕМИ ПРОГЛАСЕН ЗА МЕНТАЛНО НЕСПОСОБЕН ЗА СУДЕЊЕ ЗА СИЛУВАЊЕ

ПОРНОЅВЕЗДАТА РОН ЏЕРЕМИ ПРОГЛАСЕН ЗА МЕНТАЛНО НЕСПОСОБЕН ЗА СУДЕЊЕ ЗА СИЛУВАЊЕ

Легендарниот порно актер Рон Џереми е прогласен за ментално неспособен за судење, откако беше обвинет за 34 случаи на сексуален напад, од кои 12 силув ...
ПИСАТЕЛКАТА ЏИН КЕРОЛ ГО ТУЖИ ТРАМП ЗА СИЛУВАЊЕ СПОРЕД НОВ ЊУЈОРШКИ ЗАКОН

ПИСАТЕЛКАТА ЏИН КЕРОЛ ГО ТУЖИ ТРАМП ЗА СИЛУВАЊЕ СПОРЕД НОВ ЊУЈОРШКИ ЗАКОН

Писателката Џин Керол го тужи Доналд Трамп за силување кое наводно се случило во 1990-ите. Седумдесет и осумгодишната Керол е една од првите која покр ...
ОБВИНИТЕЛКА ЈА ИЗЛОЖИЛА НА ТРАУМИ ЖРТВАТА, НАПРАВИЛА РЕКОНСТРУКЦИЈА НА СИЛУВАЊЕ ВО КОЛА, ВО ПРИСУСТВО НА НЕА И НАСИЛНИКОТ

ОБВИНИТЕЛКА ЈА ИЗЛОЖИЛА НА ТРАУМИ ЖРТВАТА, НАПРАВИЛА РЕКОНСТРУКЦИЈА НА СИЛУВАЊЕ ВО КОЛА, ВО ПРИСУСТВО НА НЕА И НАСИЛНИКОТ

Обвинителка од Велес направила реконструкција на силување во кола, во присуство на силуваната и пријавениот насилник, изложувајќи ја жртвата на повтор ...
ДВЕ ЖЕНИ ГО ОБВИНИЈА ЗА СИЛУВАЊЕ КРИС НОТ, ЅВЕЗДАТА НА „СЕКСОТ И ГРАДОТ“

ДВЕ ЖЕНИ ГО ОБВИНИЈА ЗА СИЛУВАЊЕ КРИС НОТ, ЅВЕЗДАТА НА „СЕКСОТ И ГРАДОТ“

Крис Нот, актерот кој се прослави со улогата на Ѕверката во серијата „Сексот и градот“, е обвинет за силување на две жени во 2004 и 2015 година. „Холи ...
АМЕРИКАНКА ГО ТУЖИ БРИТАНСКИОТ ПРИНЦ ЕНДРЈУ ЗА СИЛУВАЊЕ КОГА ИМАЛА 17 ГОДИНИ

АМЕРИКАНКА ГО ТУЖИ БРИТАНСКИОТ ПРИНЦ ЕНДРЈУ ЗА СИЛУВАЊЕ КОГА ИМАЛА 17 ГОДИНИ

Американка која тврди дека била донесена во Велика Британија на 17-годишна возраст за да има секс со принцот Ендрју покрена граѓанска судска тужба про ...
КУМАНОВЕЦ ЈА СИЛУВАЛ ЌЕРКА СИ И ОБЈАВУВАЛ ВИДЕА НА ИНТЕРНЕТ, ПРИТВОРЕН НА 30 ДЕНА

КУМАНОВЕЦ ЈА СИЛУВАЛ ЌЕРКА СИ И ОБЈАВУВАЛ ВИДЕА НА ИНТЕРНЕТ, ПРИТВОРЕН НА 30 ДЕНА

Основното јавно обвинителство Куманово поведе постапка за полов напад врз дете и дистрибуција на детска порнографија, против 39-годишен кумановец, зат ...
1 2 3 4 10 / 35 НАПИСИ