Таг: сликање со мобилен

ТВРДАМ ДЕКА ДОКУМЕНТИ НЕ ПРОТЕКУВААТ ОД ОБВИНИТЕЛСТВОТО, СЛИКАНИ СЕ КОПИИ, А ТАКВИ ИМ ПРАТИВМЕ НА СУДОВИТЕ, ВЕЛИ РУСКОВСКА

ТВРДАМ ДЕКА ДОКУМЕНТИ НЕ ПРОТЕКУВААТ ОД ОБВИНИТЕЛСТВОТО, СЛИКАНИ СЕ КОПИИ, А ТАКВИ ИМ ПРАТИВМЕ НА СУДОВИТЕ, ВЕЛИ РУСКОВСКА

Шефицата на организиран криминал и корупција Вилма Русковска за тајното сликање и протекувањето на првата страна од исказот на Орце Камчев во Обвините ...
СТРУМИЧАНЕЦ ПРИЈАВИЛ ДЕКА БИЛ НАТЕПАН ОД ГРУПА ВО КОЈА БИЛ И ЧАВКОВ

СТРУМИЧАНЕЦ ПРИЈАВИЛ ДЕКА БИЛ НАТЕПАН ОД ГРУПА ВО КОЈА БИЛ И ЧАВКОВ

Струмицанецот Ванчо Спасов во полиција пријавил дека вечерва бил истепан од група вработени во СВР Струмица и други лица, во чие друштво бил пуштениот ...
2 / 2 НАПИСИ