Таг: Бењамин Нетанјаху

СВЕДОКОТ ПРОТИВ НЕТАНЈАХУ ШТО ЗАГИНА ВО АВИОНСКА НЕСРЕЌА ВО ГРЦИЈА ЛЕТАЛ ЗА МАКЕДОНИЈА

СВЕДОКОТ ПРОТИВ НЕТАНЈАХУ ШТО ЗАГИНА ВО АВИОНСКА НЕСРЕЌА ВО ГРЦИЈА ЛЕТАЛ ЗА МАКЕДОНИЈА

Еден од сведоците на судењето против бившиот израелски премиер Бењамин Нетанјаху загина во авионска несреќа во Грција. Во малиот авион „цесна 172“ бил ...
1 / 1 НАПИСИ