Таг: блокади

ВМРО-ДПМНЕ ПОЧНА СО БЛОКАДИТЕ, БАРА УВИД ВО ПРЕГОВОРИТЕ СО БУГАРИЈА

ВМРО-ДПМНЕ ПОЧНА СО БЛОКАДИТЕ, БАРА УВИД ВО ПРЕГОВОРИТЕ СО БУГАРИЈА

ВМРО-ДПМНЕ денеска почна со блокадите на крстосници во Скопје и други градови низ републиката, кои вчера ги најави претседателот на опозициската парти ...
И КУЧИЊАТА ВО БИТОЛА ИЗЛЕГОА НА ПРОТЕСТИТЕ

И КУЧИЊАТА ВО БИТОЛА ИЗЛЕГОА НА ПРОТЕСТИТЕ

Пекинезерот Мона е само едно од неколкуте кучиња кои скоро секоја вечер излегуваат на протестите. Освен уличните кучиња кои редовно ги  им се ...
2 / 2 НАПИСИ