Таг: Кочани

1 2 3 433 / 33 НАПИСИ
ЈА ПРЕТЕПАЛ СОПРУГАТА ДО СМРТ, ПА СЕ ФРЛИЛ ОД ПОКРИВОТ

ЈА ПРЕТЕПАЛ СОПРУГАТА ДО СМРТ, ПА СЕ ФРЛИЛ ОД ПОКРИВОТ

Педесет и четиригодишниот Б.А. од Кочани се фрлил од покривот на својата куќа и починал, откако пристигнала полиција на повик за семејно насилство, об ...
СО БОЕЊЕ НА КАНЦЕЛАРИЈАТА НА ГРАДОНАЧАЛНИКОТ ЗАВРШИ ПРОТЕСТОТ ВО СКОПЈЕ

СО БОЕЊЕ НА КАНЦЕЛАРИЈАТА НА ГРАДОНАЧАЛНИКОТ ЗАВРШИ ПРОТЕСТОТ ВО СКОПЈЕ

Демонстрациите во Скопје завршија со боење на бараката каде што е сместена градската администрација и Кабинетот на градоначалникот на Скопје Коце Трај ...
ОСУМ ДЕНА ПРОТЕСТИ БЕЗ СЕНДВИЧИ

ОСУМ ДЕНА ПРОТЕСТИ БЕЗ СЕНДВИЧИ

Вчера во Скопје осми ден маршираа илјадници демонстранти, а се протестираше и во Прилеп, Струмица, Кочани, Куманово, Велес и Битола. Во Скопје и вч ...
1 2 3 433 / 33 НАПИСИ