Таг: Љупчо Папазов

ПОЗИТИВЕН НА КОВИД-19 Е КОЧАНСКИОТ ГРАДОНАЧАЛНИК ПАПАЗОВ, КОЈ СЕ ОНЕСВЕСТИ НА ПРЕС-КОНФЕРЕНЦИЈАТА НА МИЦКОСКИ

ПОЗИТИВЕН НА КОВИД-19 Е КОЧАНСКИОТ ГРАДОНАЧАЛНИК ПАПАЗОВ, КОЈ СЕ ОНЕСВЕСТИ НА ПРЕС-КОНФЕРЕНЦИЈАТА НА МИЦКОСКИ

Градоначалникот на Кочани Љупчо Папазов е позитивен на ковид-19, потврдил тој за МИА. Папазов, кому во неделата му се слоши и падна за време на прес-к ...
1 / 1 НАПИСИ