Таг: НЛБ Банка

ЧЕТИРИ ЛИЦА ОГРАБИЛЕ БАНКА ВО САРАЈ, НЕМА ПОВРЕДЕНИ

ЧЕТИРИ ЛИЦА ОГРАБИЛЕ БАНКА ВО САРАЈ, НЕМА ПОВРЕДЕНИ

Утрово ограбена е експозитура на НЛБ Банка во општина Сарај. Како што соопштија од Министерството за внатрешни работи четири лица со закана од огнено ...
НАГРАДНА ИГРА НА НЛБ БАНКА, ДОДЕЛУВА САМСУНГ С10 ТЕЛЕФОНИ И БЛУТУТ СЛУШАЛКИ

НАГРАДНА ИГРА НА НЛБ БАНКА, ДОДЕЛУВА САМСУНГ С10 ТЕЛЕФОНИ И БЛУТУТ СЛУШАЛКИ

НЛБ Банка од денес започнува голема наградна игра „Еве зошто НЛБ Клик!“ за сите корисници на НЛБ мКлик мобилното и НЛБ Клик електронското банкарство, ...
ДЕВЕТ ГОДИНИ ЗАТВОР ЗА ТРЕЗОРИСТОТ КОЈ УКРАДЕ 2,5 МИЛИОНИ ЕВРА ОД НЛБ БАНКА, ПАРИТЕ ГИ НЕМА

ДЕВЕТ ГОДИНИ ЗАТВОР ЗА ТРЕЗОРИСТОТ КОЈ УКРАДЕ 2,5 МИЛИОНИ ЕВРА ОД НЛБ БАНКА, ПАРИТЕ ГИ НЕМА

Бобан Смилевски, првообвинет за грабежот на 2.000.000 швајцарски франци и 270.000 евра од НЛБ банка, доби девет години и два месеца затвор со пресудат ...
ПРИВЕДЕН ОСОМНИЧЕН ЗА МИЛИОНСКИОТ ГРАБЕЖ ВО НЛБ БАНКА

ПРИВЕДЕН ОСОМНИЧЕН ЗА МИЛИОНСКИОТ ГРАБЕЖ ВО НЛБ БАНКА

Министерството за внатрешно работи кажа дека едно лице е приведено за милионскиот грабеж во НЛБ Банка во Скопје. Случајот во МВР вчера попладне го ...
ВРАБОТЕН ВО НЛБ БАНКА ИЗБЕГАЛ СО НАД ДВА МИЛИОНИ ФРАНЦИ ОД ТРЕЗОРОТ

ВРАБОТЕН ВО НЛБ БАНКА ИЗБЕГАЛ СО НАД ДВА МИЛИОНИ ФРАНЦИ ОД ТРЕЗОРОТ

Вработен во НЛБ Банка во Скопје украл околу 2 милиони швајцарски франци и околу 270.000 евра од трезорот на банкатата. Случајот за агенцијата „Мета“ г ...
5 / 5 НАПИСИ