Таг: секс

1 2 10 / 19 НАПИСИ
ЗОШТО НЕМА ВЕЌЕ СЕКС ВО ФИЛМОВИТЕ, ПРАША ВО ВЕНЕЦИЈА ГРЧКИОТ ОСКАРОВЕЦ ЈОРГОС ЛАНТИМОС

ЗОШТО НЕМА ВЕЌЕ СЕКС ВО ФИЛМОВИТЕ, ПРАША ВО ВЕНЕЦИЈА ГРЧКИОТ ОСКАРОВЕЦ ЈОРГОС ЛАНТИМОС

„Кутри нешта“ (Poor Things) на грчкиот оскаровец Јоргос Лантимос, готска комедија инспирирана од приказната за Франкенштајн, вчера имаше премиера на ф ...
ШВЕДСКА ЌЕ ГО ОРГАНИЗИРА ПРВОТО ЕВРОПСКО ПРВЕНСТВО ВО СЕКС, ЌЕ ИМА 16 ДИСЦИПЛИНИ

ШВЕДСКА ЌЕ ГО ОРГАНИЗИРА ПРВОТО ЕВРОПСКО ПРВЕНСТВО ВО СЕКС, ЌЕ ИМА 16 ДИСЦИПЛИНИ

Откако стана првата земја која го прогласи сексот за спорт, Шведска ќе биде домаќин и на првото Европско првенство во секс, кое почнува на 8 јуни. Прв ...
ИНДОНЕЗИЈА УСВОИ НОВ КРИВИЧЕН ЗАКОНИК СО КОЈ СЕ ЗАБРАНУВА СЕКС НАДВОР ОД БРАКОТ

ИНДОНЕЗИЈА УСВОИ НОВ КРИВИЧЕН ЗАКОНИК СО КОЈ СЕ ЗАБРАНУВА СЕКС НАДВОР ОД БРАКОТ

Парламентот на Индонезија одобри нов кривичен законик, кој, меѓу другото, предвидува затворска казна до една година за секс надвор од бракот. Новиот з ...
ДЕВОЈКА СО ПОСЕБНИ ПОТРЕБИ ПРОДАВАНА ЗА СЕКС ОД МАЈКА Ѝ И СЕСТРА Ѝ, ШЕСТМИНА ОСОМНИЧЕНИ ЗА ТРГОВИЈА СО ЛУЃЕ

ДЕВОЈКА СО ПОСЕБНИ ПОТРЕБИ ПРОДАВАНА ЗА СЕКС ОД МАЈКА Ѝ И СЕСТРА Ѝ, ШЕСТМИНА ОСОМНИЧЕНИ ЗА ТРГОВИЈА СО ЛУЃЕ

Шестмина се под истрага за трговија со луѓе на Основното јавно обвинителство за гонење на организиран криминал и корупција, во случајот во кој девојка ...
МАЈМУНСКИ СИПАНИЦИ ВЕРОЈАТНО СЕ ШИРЕЛЕ ПРЕКУ СЕКС НА ДВЕ ГОЛЕМИ ЗАБАВИ ВО ЕВРОПА, ВЕЛИ СЗО

МАЈМУНСКИ СИПАНИЦИ ВЕРОЈАТНО СЕ ШИРЕЛЕ ПРЕКУ СЕКС НА ДВЕ ГОЛЕМИ ЗАБАВИ ВО ЕВРОПА, ВЕЛИ СЗО

Водечки советник на Светската здравствена организација го опиша досега невиденото ширење на мајмунски сипаници во развиените земји како случаен настан ...
ЖИТЕЛ НА КАВАДАРЕЧКО СЕЛО ИМАЛ СЕКС СО МАГАРЕ И ОБЈАВИЛ ВИДЕО НА ФЕЈСБУК, СУДОТ ГО КАЗНИ СО 400 ЕВРА

ЖИТЕЛ НА КАВАДАРЕЧКО СЕЛО ИМАЛ СЕКС СО МАГАРЕ И ОБЈАВИЛ ВИДЕО НА ФЕЈСБУК, СУДОТ ГО КАЗНИ СО 400 ЕВРА

Жител на кавадаречко село е осуден затоа што со помош на пријател прикажал на социјалните мрежи како има секс со магаре. За ова тој е осуден на паричн ...
АНТИБЕБИ ПИЛУЛАТА ЈА ОСЛОБОДИ СЕКСУАЛНОСТА И ГО ПРОМЕНИ ЖИВОТНИОТ СТИЛ КОГА СЕ ПОЈАВИ ПРЕД 60 ГОДИНИ

АНТИБЕБИ ПИЛУЛАТА ЈА ОСЛОБОДИ СЕКСУАЛНОСТА И ГО ПРОМЕНИ ЖИВОТНИОТ СТИЛ КОГА СЕ ПОЈАВИ ПРЕД 60 ГОДИНИ

Толку мала, а со така големо дејство и влијание, антибеби пилулата беше прва форма на хормонална контрацепција кога се појави на американскиот пазар н ...
ФРАНЦУСКА КОМПАНИЈА Е ОДГОВОРНА ШТО НЕЈЗИН ВРАБОТЕН ПОЧИНАЛ ЗА ВРЕМЕ НА СЕКС ДОДЕКА БИЛ НА СЛУЖБЕН ПАТ

ФРАНЦУСКА КОМПАНИЈА Е ОДГОВОРНА ШТО НЕЈЗИН ВРАБОТЕН ПОЧИНАЛ ЗА ВРЕМЕ НА СЕКС ДОДЕКА БИЛ НА СЛУЖБЕН ПАТ

Француска компанија е прогласена за одговорна за смртта на својот вработен кој претрпил срцев удар за време на секс додека бил на службен пат. Суд ...
ШЕСТ АМЕРИКАНЦИ НА ВОЗРАСТ ОД 62 ДО 85 ГОДИНИ УАПСЕНИ ЗА СЕКС ВО ПАРК

ШЕСТ АМЕРИКАНЦИ НА ВОЗРАСТ ОД 62 ДО 85 ГОДИНИ УАПСЕНИ ЗА СЕКС ВО ПАРК

Шест луѓе на возраст од 62 до 85 години биле уапсени во Конектикат, откако полицијата ги фатила како имаат секс во парк. Полицијата соопшти дека гр ...
РУСИТЕ РАБОТАТ СО СЕКС ТРЕНЕРИ ЗА ДА ГИ НАДМИНАТ ТАБУАТА ОД СССР

РУСИТЕ РАБОТАТ СО СЕКС ТРЕНЕРИ ЗА ДА ГИ НАДМИНАТ ТАБУАТА ОД СССР

Опкружени со еротски танчарки, 50-тина жени и мажи од сите возрасти седат во подрум во централна Москва, слушајќи ја тренерката за секс, додека отворе ...
1 2 10 / 19 НАПИСИ