Таг: селективна аболиција

ШКАРИЌ: ИВАНОВ СО ПОДЛА ИГРА МУ ГИ ЗАРОБИ СВЕДОЦИТЕ НА СЈО

ШКАРИЌ: ИВАНОВ СО ПОДЛА ИГРА МУ ГИ ЗАРОБИ СВЕДОЦИТЕ НА СЈО

“Претседателот Ѓорге Иванов направи тешка манипулација и покажа врвна расипаност со најновата одлука да ја повлече аболицијата за само 22 граѓани, што ...
1 / 1 НАПИСИ