Таг: широка влада

СОФТВЕР ЗА АРАЧИНОВО

СОФТВЕР ЗА АРАЧИНОВО

Ве молиме, најевтиното и најквалитетното оружје да ни го доставите во најбрз можен рок ...
АХМЕТИ ВЕЛИ ДЕКА НЕМАЛО РАЗГОВОРИ ЗА ШИРОКА ВЛАДИНА КОАЛИЦИЈА, А ВМРО-ДПМНЕ ДЕКА ВИЗАНТИСКИТЕ ИГРИ НЕМА ДА ГО СПАСАТ ЗАЕВ

АХМЕТИ ВЕЛИ ДЕКА НЕМАЛО РАЗГОВОРИ ЗА ШИРОКА ВЛАДИНА КОАЛИЦИЈА, А ВМРО-ДПМНЕ ДЕКА ВИЗАНТИСКИТЕ ИГРИ НЕМА ДА ГО СПАСАТ ЗАЕВ

Лидерот на ДУИ Али Ахмети ја искоментира изјавата на премиерот Зоран Заев околу евентуалното вклучување на ВМРО-ДПМНЕ во една поширока владина коалици ...
ЗА ДА СЕ ДЕПАРТИЗИРА АДМИНИСТРАЦИЈАТА ТРЕБА СДСМ И ВМРО-ДПМНЕ ДА СЕ ЗАЕДНО ВО ВЛАДАТА, ВЕЛИ ЗАЕВ

ЗА ДА СЕ ДЕПАРТИЗИРА АДМИНИСТРАЦИЈАТА ТРЕБА СДСМ И ВМРО-ДПМНЕ ДА СЕ ЗАЕДНО ВО ВЛАДАТА, ВЕЛИ ЗАЕВ

Премиерот Зоран Заев кажа дека е потребно СДСМ и ВМРО-ДПМНЕ да бидат заедно на власт за да се департизира јавната администрација, во интервју за „Слоб ...
3 / 3 НАПИСИ