Таг: Совет на Општина Охрид

СОВЕТНИК НА БЕСА ВО ОХРИД ПРИЈАВИЛ ДЕКА БИЛ НАТЕПАН ОД СОВЕТНИК НА ДУИ

СОВЕТНИК НА БЕСА ВО ОХРИД ПРИЈАВИЛ ДЕКА БИЛ НАТЕПАН ОД СОВЕТНИК НА ДУИ

Движењето Беса вели дека нивниот советник во Советот на Општина Охрид Џемал Мена денеска бил нападнат од советник на ДУИ. Од партијата велат дека случ ...
1 / 1 НАПИСИ