Таг: старателство

ПОРАДИ УЛОГАТА ВО „ОСНОВЕН ИНСТИНКТ“ ГО ИЗГУБИВ СТАРАТЕЛСТВОТО ВРЗ СИНОТ, ОТКРИ ШЕРОН СТОУН

ПОРАДИ УЛОГАТА ВО „ОСНОВЕН ИНСТИНКТ“ ГО ИЗГУБИВ СТАРАТЕЛСТВОТО ВРЗ СИНОТ, ОТКРИ ШЕРОН СТОУН

Шерон Стоун откри дека поради нејзината најпозната филмска улога го изгубила старателството врз синот во 2004 година. Станува збор за еротскиот трилер ...
ТАТКОТО НА БРИТНИ СПИРС СЕ СОГЛАСИ ВЕЌЕ ДА НЕ Ѝ БИДЕ СТАРАТЕЛ

ТАТКОТО НА БРИТНИ СПИРС СЕ СОГЛАСИ ВЕЌЕ ДА НЕ Ѝ БИДЕ СТАРАТЕЛ

Таткото на Бритни Спирс се согласи веќе да не биде нејзин старател. Кариерата на поп ѕвездата беше во рацете на правни застапници откако во 2008 годин ...
БРИТНИ СПИРС ОСТАНУВА ПОД СТАРАТЕЛСТВОТО НА ТАТКО Ѝ, ОБЈАВИ СУДОТ

БРИТНИ СПИРС ОСТАНУВА ПОД СТАРАТЕЛСТВОТО НА ТАТКО Ѝ, ОБЈАВИ СУДОТ

Судот во Лос Анџелес го одби барањето на Бритни Спирс да му се одземе старателството на татко ѝ врз нејзините деловни работи. Поп ѕвездата во ноември ...
МИ ЗАБРАНИЈА ДА ИМАМ УШТЕ ДЕЦА, СИ ГО САКАМ ЖИВОТОТ НАЗАД, КАЖА БРИТНИ СПИРС, БАРАЈЌИ ДА СЕ ПРЕКИНЕ СТАРАТЕЛСТВОТО НА ТАТКО Ѝ

МИ ЗАБРАНИЈА ДА ИМАМ УШТЕ ДЕЦА, СИ ГО САКАМ ЖИВОТОТ НАЗАД, КАЖА БРИТНИ СПИРС, БАРАЈЌИ ДА СЕ ПРЕКИНЕ СТАРАТЕЛСТВОТО НА ТАТКО Ѝ

Поп ѕвездата Бритни Спирс изјави дека си го сака животот назад откако на судско сослушување во Лос Анџелес го опиша 13-годишното старателство на татко ...
ВО ИНТЕРЕС НА ДЕТЕТО Е ДА ОДРЖУВА КОНТАКТИ СО ОБАТА РОДИТЕЛИ ПО РАЗВОДОТ

ВО ИНТЕРЕС НА ДЕТЕТО Е ДА ОДРЖУВА КОНТАКТИ СО ОБАТА РОДИТЕЛИ ПО РАЗВОДОТ

Родителите што се разведуваат или веќе се разведени во Македонија вообичаено се во тежок конфликт, Законот за семејство е недоречен, нема кој да ги се ...
ФБИ НЕМА НИ ИСТРАГА НИ СЛУЧАЈ ЗА БРЕД ПИТ

ФБИ НЕМА НИ ИСТРАГА НИ СЛУЧАЈ ЗА БРЕД ПИТ

Бред Пит нема да биде гонет за инцидентот во неговиот приватен авион, зашто ФБИ не ни имала случај против него, објави американскиот естраден портал Т ...
АНЏЕЛИНА ЏОЛИ СЕ РАЗВЕДУВА ОД БРЕД ПИТ, ПОТВРДИ НЕЈЗИНИОТ АДВОКАТ

АНЏЕЛИНА ЏОЛИ СЕ РАЗВЕДУВА ОД БРЕД ПИТ, ПОТВРДИ НЕЈЗИНИОТ АДВОКАТ

Анџелина Џоли поднесе барање за развод од Бред Пит, потврди адвокатот на холивудската актерка. Адвокатот Роберт Офер кажа дека актерката вчера подн ...
7 / 7 НАПИСИ