Таг: ТВ дуел

ЌЕ ВЕ ПОБЕДИМЕ СО 60-120 ИЛЈАДИ ГЛАСОВИ РАЗЛИКА, МУ КАЖА ЗАЕВ НА ЃОРЧЕВ ВО СОБРАНИЕТО

ЌЕ ВЕ ПОБЕДИМЕ СО 60-120 ИЛЈАДИ ГЛАСОВИ РАЗЛИКА, МУ КАЖА ЗАЕВ НА ЃОРЧЕВ ВО СОБРАНИЕТО

Меѓу 60 и 120 илјади гласови разлика ќе ве победиме на претстојните парламентарни избори, му одговори премиерот Зоран Заев на пратеникот од ВМРО-ДПМНЕ ...
ВОЗБУДЕНИ ПРАЗНИКОЉУПЦИ

ВОЗБУДЕНИ ПРАЗНИКОЉУПЦИ

1 Добро утро Македонци, драги сограѓани. Дали се наспавте? Или ќе поспиеме уште малку? Уште едно десетина години, а може и малку подолго. Дали по р ...
2 / 2 НАПИСИ