Таг: улога

ПОРАДИ УЛОГАТА ВО „ОСНОВЕН ИНСТИНКТ“ ГО ИЗГУБИВ СТАРАТЕЛСТВОТО ВРЗ СИНОТ, ОТКРИ ШЕРОН СТОУН

ПОРАДИ УЛОГАТА ВО „ОСНОВЕН ИНСТИНКТ“ ГО ИЗГУБИВ СТАРАТЕЛСТВОТО ВРЗ СИНОТ, ОТКРИ ШЕРОН СТОУН

Шерон Стоун откри дека поради нејзината најпозната филмска улога го изгубила старателството врз синот во 2004 година. Станува збор за еротскиот трилер ...
КОГА БИ ЈА ИГРАЛА МЕЛАНИЈА ТРАМП, НЕ БИ ЈА ПРИКАЖАЛА КАКО ЖРТВА, КАЖА ОСКАРОВКАТА КЕЈТ БЛАНШЕТ ВО ДАВОС

КОГА БИ ЈА ИГРАЛА МЕЛАНИЈА ТРАМП, НЕ БИ ЈА ПРИКАЖАЛА КАКО ЖРТВА, КАЖА ОСКАРОВКАТА КЕЈТ БЛАНШЕТ ВО ДАВОС

Австралиската актерка Кејт Бланшет, говорејќи на Светскиот економски форум во Давос, ги насмеа гостите шегувајќи се во врска со шпекулациите дека ќе ј ...
2 / 2 НАПИСИ