Категорија: Европско во фудбал

1 12 13 14134 / 134 НАПИСИ
ДВАЈЦА АНГЛИСКИ НАВИВАЧИ УАПСЕНИ ПО ТЕПАЧКА ВО МАРСЕЈ ЗА НАСИЛЕН СТАРТ НА ЕВРОПСКОТО

ДВАЈЦА АНГЛИСКИ НАВИВАЧИ УАПСЕНИ ПО ТЕПАЧКА ВО МАРСЕЈ ЗА НАСИЛЕН СТАРТ НА ЕВРОПСКОТО

Еден англиски навивач е сериозно повреден, откако беше удрен со столица по лице за време на тепачка во Марсеј, а други двајца се уапсени. Ноќеска, не ...
ПО ДВЕ ДЕЦЕНИИ КАВГИ, ПЕЛЕ И МАРАДОНА СЕ СМИРИЈА ЗА ЕВРОПСКОТО ПРВЕНСТВО

ПО ДВЕ ДЕЦЕНИИ КАВГИ, ПЕЛЕ И МАРАДОНА СЕ СМИРИЈА ЗА ЕВРОПСКОТО ПРВЕНСТВО

Во предвечерјето на Европското првенство во Франција, двајцата најдобри фудбалери на сите времиња ги оставија разликите зад себе и учествуваа на егзиб ...
НЕМА ГЛЕДАЊЕ ФУДБАЛ ВО ФРАНЦУСКИТЕ КАФУЛИЊА ЗА ВРЕМЕ НА ПРВЕНСТВОТО

НЕМА ГЛЕДАЊЕ ФУДБАЛ ВО ФРАНЦУСКИТЕ КАФУЛИЊА ЗА ВРЕМЕ НА ПРВЕНСТВОТО

Француските власти им забранија на сопствениците на кафе баровите и рестораните да организираат следење на натпреварите од Европското првенство надвор ...
ЕВРОПСКОТО ПРВЕНСТВО ЌЕ БИДЕ ОТКАЖАНО АКО СЕ СЛУЧИ ТЕРОРИСТИЧКИ НАПАД

ЕВРОПСКОТО ПРВЕНСТВО ЌЕ БИДЕ ОТКАЖАНО АКО СЕ СЛУЧИ ТЕРОРИСТИЧКИ НАПАД

Европското првенство ќе биде откажано ако се случи терористички напад, тврди висок француски функционер за антитероризам. Во Франција се очекуваат ми ...
1 12 13 14134 / 134 НАПИСИ