Таг: Бен Афлек

СЕ ВЕНЧАА ЏЕНИФЕР ЛОПЕЗ И БЕН АФЛЕК

СЕ ВЕНЧАА ЏЕНИФЕР ЛОПЕЗ И БЕН АФЛЕК

Актерот оскаровец Бен Афлек и пејачката и актерка Џенифер Лопез се венчаа. Според дозволата за брак на онлајн евиденцијата за округот Кларк, Невада, о ...
РОБЕРТ ПАТИНСОН Е НОВИОТ БЕТМЕН

РОБЕРТ ПАТИНСОН Е НОВИОТ БЕТМЕН

Роберт Патинсон, кој се прослави со филмскиот серијал „Самрак сага“, ќе биде новиот Бетмен, потврди студиото „Ворнер брос“. Тој ја наследува оваа попу ...
2 / 2 НАПИСИ