Таг: бизнис класа

АРСОВСКА НА ОБУКА ВО ЊУЈОРК, НЕ КАЖУВА ДАЛИ ЛЕТАЛА СО БИЗНИС КЛАСА И КОЈ ЈА ПЛАТИЛ КАРТАТА

АРСОВСКА НА ОБУКА ВО ЊУЈОРК, НЕ КАЖУВА ДАЛИ ЛЕТАЛА СО БИЗНИС КЛАСА И КОЈ ЈА ПЛАТИЛ КАРТАТА

Градоначалничката на Скопје Данела Арсовска од понеделникот е на обука во Њујорк во рамките на програмата за градоначалници на Блумберг Харвард (The B ...
ВЛАДАТА ГО РАЗРЕШИ АЛЕКСАНДАР ДОНЕВ, ДИРЕКТОРОТ НА АГЕНЦИЈАТА ЗА ТУРИЗАМ КОЈ ЛЕТАШЕ СО БИЗНИС КЛАСА ДО АРГЕНТИНА

ВЛАДАТА ГО РАЗРЕШИ АЛЕКСАНДАР ДОНЕВ, ДИРЕКТОРОТ НА АГЕНЦИЈАТА ЗА ТУРИЗАМ КОЈ ЛЕТАШЕ СО БИЗНИС КЛАСА ДО АРГЕНТИНА

Владата на денешната седница го разреши директорот на Агенцијата за туризам Александар Донев, кој во октомври минатата година леташе со бизнис класа д ...
САМО ДО АРГЕНТИНА ЛЕТАВ СО БИЗНИС КЛАСА, ВЕЛИ АЛЕКСАНДАР ДОНЕВ, ДИРЕКТОР НА АГЕНЦИЈАТА ЗА ТУРИЗАМ

САМО ДО АРГЕНТИНА ЛЕТАВ СО БИЗНИС КЛАСА, ВЕЛИ АЛЕКСАНДАР ДОНЕВ, ДИРЕКТОР НА АГЕНЦИЈАТА ЗА ТУРИЗАМ

Директорот на државната Агенција за промоција и поддршка на туризмот Александар Донев вели дека само до Буенос Аирес, Аргентина, летал со бизнис класа ...
3 / 3 НАПИСИ