Таг: бодибилдинг

ТЕТОВЕЦОТ ДРАГАН СТОЈЧЕВСКИ СТАНА БАЛКАНСКИ ПРВАК ВО БОДИБИЛДИНГ И ФИТНЕС НА 41 ГОДИНА

ТЕТОВЕЦОТ ДРАГАН СТОЈЧЕВСКИ СТАНА БАЛКАНСКИ ПРВАК ВО БОДИБИЛДИНГ И ФИТНЕС НА 41 ГОДИНА

Тетовецот Драган Стојчевски е прогласен за балкански првак во бодибилдинг и фитнес во категоријата „Мастер физик“ на шампионатот што се одржа овој вик ...
АКО ПРЕСТАНАМ ДА ВЕЖБАМ, ГОТОВ СУМ, ВЕЛИ 72-ГОДИШНИОТ НАЈСТАР АКТИВЕН БОДИБИЛДЕР

АКО ПРЕСТАНАМ ДА ВЕЖБАМ, ГОТОВ СУМ, ВЕЛИ 72-ГОДИШНИОТ НАЈСТАР АКТИВЕН БОДИБИЛДЕР

Во вежбалната на фитнес клубот „Гладијатор“, тетовецот Хасан Камбери ги прави секојдневните вежби. Во рацете држи два тега, секој по 15 килограми тежо ...
2 / 2 НАПИСИ