Таг: Брижит Макрон

КОГА СТЕ ЗАЉУБЕНИ, ИЗБОРОТ НЕ Е ВАШ, ВЕЛИ МАКРОН ЗА БРАКОТ СО 24 ГОДИНИ ПОСТАРАТА БРИЖИТ

КОГА СТЕ ЗАЉУБЕНИ, ИЗБОРОТ НЕ Е ВАШ, ВЕЛИ МАКРОН ЗА БРАКОТ СО 24 ГОДИНИ ПОСТАРАТА БРИЖИТ

Група новинари со аутистичен спектар успеа да го омекне францускиот претседател Емануел Макрон да проговори за теми за кои што професионални новинари ...
ПРЕТСЕДАТЕЛОТ МАКРОН ВЛЕЗЕ ВО ЕЛИСЕЈСКАТА ПАЛАТА

ПРЕТСЕДАТЕЛОТ МАКРОН ВЛЕЗЕ ВО ЕЛИСЕЈСКАТА ПАЛАТА

Новиот француски претседател Емануел Макрон денеска е инаугуриран на церемонија во претседателската палата во Париз. 39-годишниот Макрон е најмладиот ...
ГОСПОЃА МАКРОН ЌЕ БИДЕ ПРЕТСЕДАТЕЛКА ВО СЕНКА

ГОСПОЃА МАКРОН ЌЕ БИДЕ ПРЕТСЕДАТЕЛКА ВО СЕНКА

Кога прв пат се запознале, тој имал 15 години, таа беше мажена 40-годишна наставничка која му предавала драма и му била ментор во школската претстава. ...
3 / 3 НАПИСИ