Таг: даска

СО СТОЕЧКО ВЕСЛАЊЕ НА ДАСКА ШЕСТМИНА МАКЕДОНЦИ ИЗВЕСЛАА 101 КИЛОМЕТАР ПО ДУНАВ НА РЕГАТА ВО СРБИЈА

СО СТОЕЧКО ВЕСЛАЊЕ НА ДАСКА ШЕСТМИНА МАКЕДОНЦИ ИЗВЕСЛАА 101 КИЛОМЕТАР ПО ДУНАВ НА РЕГАТА ВО СРБИЈА

Велешаните Росана и Анде Јанкови летово беа меѓу шестмината Македонци кои учествуваа на СУП Регатата во Србија, каде што успешно извеслаа 101 км на да ...
ПСИХИЧКИ БОЛЕН ПРИТВОРЕНИК НАТЕПАЛ ПОЛИЦАЕЦ ВО ШУТКА, ПО ПРЕГЛЕДОТ ЛЕКАРИТЕ ПАК ГО ВРАТИЛЕ В ЗАТВОР

ПСИХИЧКИ БОЛЕН ПРИТВОРЕНИК НАТЕПАЛ ПОЛИЦАЕЦ ВО ШУТКА, ПО ПРЕГЛЕДОТ ЛЕКАРИТЕ ПАК ГО ВРАТИЛЕ В ЗАТВОР

Притворено лице под психичко растројство денеска удрило со даска од вецето по лице полицаец од затворот во Шутка. Инцидентот за САКАМДАКАЖАМ.МК го пот ...
2 / 2 НАПИСИ