Таг: Џенифер Анистон

ПРЕСТАНАВ ДА СЕ ДРУЖАМ СО ЛУЃЕТО КОИ НЕ СЕ ВАКЦИНИРАНИ ПРОТИВ КОВИД-19, ВЕЛИ ЏЕНИФЕР АНИСТОН

ПРЕСТАНАВ ДА СЕ ДРУЖАМ СО ЛУЃЕТО КОИ НЕ СЕ ВАКЦИНИРАНИ ПРОТИВ КОВИД-19, ВЕЛИ ЏЕНИФЕР АНИСТОН

Актерката Џенифер Анистон ја бранеше својата одлука да ги прекине контактите со пријатели и соработници кои не сакаат да кажат дали се вакцинирани про ...
АТЕНБОРО ОТВОРИ ПРОФИЛ НА ИНСТАГРАМ НА 94 ГОДИНИ И ГО УРНА РЕКОРДОТ НА ЏЕНИФЕР АНИСТОН

АТЕНБОРО ОТВОРИ ПРОФИЛ НА ИНСТАГРАМ НА 94 ГОДИНИ И ГО УРНА РЕКОРДОТ НА ЏЕНИФЕР АНИСТОН

Легендарниот британски природонаучник и ТВ-водител Дејвид Атенборо отвори профил на Инстаграм на 94 години за да ги шири своите еколошки пораки. „Се ...
2 / 2 НАПИСИ