Таг: Доналд Трамп

1 32 33 34 35 36 340 / 353 НАПИСИ
ТРАМП ГИ ОСВОИ КЛУЧНИТЕ ДРЖАВИ И Е МНОГУ БЛИСКУ ДО ПОБЕДА

ТРАМП ГИ ОСВОИ КЛУЧНИТЕ ДРЖАВИ И Е МНОГУ БЛИСКУ ДО ПОБЕДА

Републиканскиот кандидат Доналд Трамп освои серија клучни држави на патот до потребниот број изборни гласови за да победи на претседателските избори в ...
МАЈМУНОТ ОД КИНА ПРЕДВИДЕ ПОБЕДА НА ТРАМП, ШКОТСКАТА КОЗА НА КЛИНТОН

МАЈМУНОТ ОД КИНА ПРЕДВИДЕ ПОБЕДА НА ТРАМП, ШКОТСКАТА КОЗА НА КЛИНТОН

Милена Ѓорѓиевска – Гласот на Америка, специјално за САКАМДАКАЖАМК.МК Што предвидуваат животнитe за тоа кој ќе биде идниот претседател на САД - Кли ...
САД ГЛАСААТ – ВЕСЕЛА АТМОСФЕРА, СТРАВ И НЕСИГУРНОСТ

САД ГЛАСААТ – ВЕСЕЛА АТМОСФЕРА, СТРАВ И НЕСИГУРНОСТ

Милена Ѓорѓиевска - Гласот на Америка, специјално за САКАМДАКАЖАМК.МК Редици граѓани пред гласачките места низ САД чекаат да го изберат идниот амер ...
АД-ХОК КОНЦЕРТ НА МАДОНА ЗА ПОДДРШКА НА КЛИНТОН НА УЛИЦА ВО ЊУЈОРК

АД-ХОК КОНЦЕРТ НА МАДОНА ЗА ПОДДРШКА НА КЛИНТОН НА УЛИЦА ВО ЊУЈОРК

Мадона отпеа неколку од нејзините најголеми хитови во понеделникот вечерта изненанадувајќи ги луѓето со концерт на отворено, како поддршка на демократ ...
ПРЕТХОДНИЦИТЕ НА ТРАМП: МИЛИЈАРДЕРИ КОИ СТАНАА ПОЛИТИЧАРИ

ПРЕТХОДНИЦИТЕ НА ТРАМП: МИЛИЈАРДЕРИ КОИ СТАНАА ПОЛИТИЧАРИ

Ако Доналд Трамп ја освои Белата Куќа во вторник ќе стане првиот бизнисмен милијардер во Америка што ќе стане претседател и ќе ги следи стапките на др ...
НАД 100 САЈТОВИ ОД МАКЕДОНИЈА ОБЈАВУВААТ ЛАЖНИ ПРИКАЗНИ ВО КОРИСТ НА ТРАМП И ПРАВАТ ПАРИ ОД ТОА

НАД 100 САЈТОВИ ОД МАКЕДОНИЈА ОБЈАВУВААТ ЛАЖНИ ПРИКАЗНИ ВО КОРИСТ НА ТРАМП И ПРАВАТ ПАРИ ОД ТОА

„Ова е вест на милениумот!“, вели приказна на сајтот „Ворлд Политикус“, цитирајќи неименувани извори од ФБИ, кои тврдат дека Хилари Клинтон ќе биде об ...
АДВОКАТИ СЕ НУДАТ БЕСПЛАТНО ДА ГИ БРАНАТ ЖЕНИТЕ КОИ ГО ОБВИНИЈА ТРАМП ЗА СЕКСУАЛЕН НАПАД

АДВОКАТИ СЕ НУДАТ БЕСПЛАТНО ДА ГИ БРАНАТ ЖЕНИТЕ КОИ ГО ОБВИНИЈА ТРАМП ЗА СЕКСУАЛЕН НАПАД

Во она што требаше да биде говор за неговиот план за првите 100 дена како претседател, единствениот нов предлог на американскиот претседателски кандид ...
ПОРНО ЅВЕЗДА ТВРДИ ДЕКА ТРАМП Ѝ ПОНУДИЛ 10.000 ДОЛАРИ ЗА СЕКС

ПОРНО ЅВЕЗДА ТВРДИ ДЕКА ТРАМП Ѝ ПОНУДИЛ 10.000 ДОЛАРИ ЗА СЕКС

Порно ѕвездата и учителка по секс Џесика Дрејк (42) е единаесеттата жена која најави дека ќе го тужи американскиот претседателски кандидат Доналд Трам ...
„КАКВА ЛОША ЖЕНА“, РЕЧЕ ТРАМП ЗА КЛИНТОН

„КАКВА ЛОША ЖЕНА“, РЕЧЕ ТРАМП ЗА КЛИНТОН

Доналд Трамп во финалната дебата тврдеше дека никој не ги почитува жените повеќе од него. Но во завршните моменти, застанат на сцена со првата жена ка ...
ТРАМП ОДБИ ДА КАЖЕ ДАЛИ ЌЕ ГО ПРИЗНАЕ ИЗБОРНИОТ РЕЗУЛТАТ

ТРАМП ОДБИ ДА КАЖЕ ДАЛИ ЌЕ ГО ПРИЗНАЕ ИЗБОРНИОТ РЕЗУЛТАТ

Републиканскиот кандидат за претседател на САД Доналд Трамп одби да се обврзе дека ќе ги признае изборните резултати ако загуби на изборите, во послед ...
1 32 33 34 35 36 340 / 353 НАПИСИ