Таг: екстази

СЀ ПОВЕЌЕ МАЛОЛЕТНИЦИ ДИЛААТ И КОРИСТАТ ДРОГА ВО ТЕТОВСКИОТ РЕГИОН, СОЦИЈАЛНИТЕ СЛУЖБИ НЕМААТ ДОВОЛНО КАДАР ЗА ПОМОШ И ПРЕВЕНЦИЈА

СЀ ПОВЕЌЕ МАЛОЛЕТНИЦИ ДИЛААТ И КОРИСТАТ ДРОГА ВО ТЕТОВСКИОТ РЕГИОН, СОЦИЈАЛНИТЕ СЛУЖБИ НЕМААТ ДОВОЛНО КАДАР ЗА ПОМОШ И ПРЕВЕНЦИЈА

Во полициските акции спроведени овој месец во тетовско и гостиварско, приведени се 70 лица кои продавале или користеле  опојни дроги. Полицијата вели ...
ВО ГЕРМАНИЈА ЗАПЛЕНЕТИ АПЧИЊА ЕКСТАЗИ СО ЛИКОТ НА ДОНАЛД ТРАМП

ВО ГЕРМАНИЈА ЗАПЛЕНЕТИ АПЧИЊА ЕКСТАЗИ СО ЛИКОТ НА ДОНАЛД ТРАМП

Германската полиција објави дека запленила големо количество апчиња екстази, обликувани според ликот на американскиот претседател Доналд Трамп. Прито ...
2 / 2 НАПИСИ