Таг: Енис Барди

ШПАНСКАТА ПОЛИЦИЈА ГО ИСТРАЖУВА РЕПРЕЗЕНТАТИВЕЦОТ ЕНИС БАРДИ ЗА ФАЛСИФИКУВАНА ВОЗАЧКА ДОЗВОЛА, ТОЈ ВЕЛИ ДЕКА МУ Е РЕГУЛАРНО ИЗДАДЕНА ОД МВР

ШПАНСКАТА ПОЛИЦИЈА ГО ИСТРАЖУВА РЕПРЕЗЕНТАТИВЕЦОТ ЕНИС БАРДИ ЗА ФАЛСИФИКУВАНА ВОЗАЧКА ДОЗВОЛА, ТОЈ ВЕЛИ ДЕКА МУ Е РЕГУЛАРНО ИЗДАДЕНА ОД МВР

Полицијата во Валенсија го истражува македонскиот фудбалер Енис Барди за фалсификувана возачка дозвола. 25-годишниот играч на шпанскиот тим Леванте би ...
1 / 1 НАПИСИ