Таг: функционер

ТИНУ-НИНУ

ТИНУ-НИНУ

Ех, кога би можеле вработените во приватните фирми да организираат еден контраштрајк и барем еден месец да не ги плаќаат придонесите за платите на држ ...
АГРЕСИВЕН ФУНКЦИОНЕР НА ДУИ ВЕРБАЛНО НАПАДНАЛ ПОЛИЦАЈКА ОТИ ПАЈАК МУ ЈА КРЕВАЛ КОЛАТА

АГРЕСИВЕН ФУНКЦИОНЕР НА ДУИ ВЕРБАЛНО НАПАДНАЛ ПОЛИЦАЈКА ОТИ ПАЈАК МУ ЈА КРЕВАЛ КОЛАТА

Функционер на ДУИ утрово вербално нападнал полицајка додека пајак му ја кревал колата. Министерството за внатрешни работи соопшти дека на лицето Б. А. ...
2 / 2 НАПИСИ