Таг: Икер Касиљас

СÈ Е ПОД КОНТРОЛА, ОВА ДОБРО МЕ УПЛАШИ, ИЗЈАВИ КАСИЉАС ПО ПРЕТРПЕНИОТ СРЦЕВ УДАР

СÈ Е ПОД КОНТРОЛА, ОВА ДОБРО МЕ УПЛАШИ, ИЗЈАВИ КАСИЉАС ПО ПРЕТРПЕНИОТ СРЦЕВ УДАР

Прославениот шпански голман Икер Касиљас изјави дека „сѐ е под контрола“, откако вчера претрпи срцев удар на тренинг на Порто. Триесет и седумгодишнио ...
ИКЕР КАСИЉАС В БОЛНИЦА ПО СРЦЕВ УДАР НА ТРЕНИНГ

ИКЕР КАСИЉАС В БОЛНИЦА ПО СРЦЕВ УДАР НА ТРЕНИНГ

Легендарниот шпански голман Икер Касиљас беше однесен в болница откако претрпел срцев удар на тренинг-игралиште на Порто, објави клубот. Триесет и сед ...
ИКЕР КАСИЉАС НАВЕСТИ ДЕКА ГО ОДИГРАЛ ПОСЛЕДНИОТ МЕЧ ВО ЛИГАТА НА ШАМПИОНИТЕ

ИКЕР КАСИЉАС НАВЕСТИ ДЕКА ГО ОДИГРАЛ ПОСЛЕДНИОТ МЕЧ ВО ЛИГАТА НА ШАМПИОНИТЕ

Икер Касиљас им се заблагодари на навивачите на Ливерпул за приемот што го доби на стадионот „Енфилд“ и навести дека тоа, можеби, бил неговиот последе ...
3 / 3 НАПИСИ