Таг: измамници

НОВ ШОК ЗА СЕМЕЈСТВОТО НА ЛИЦЕТО СО ЦЕРЕБРАЛНА ПАРАЛИЗА, ДОБИ ОПОМЕНА ПРЕД ТУЖБА СО КОЈА СЕ БАРА ЗА БРЗ КРЕДИТ ОД 18.641 ДЕНАР ШТО ИЗМАМНИЦИ ГО ЗЕЛ НА НЕГОВО ИМЕ, ДА ПЛАТИ 67.515 ДЕНАРИ

НОВ ШОК ЗА СЕМЕЈСТВОТО НА ЛИЦЕТО СО ЦЕРЕБРАЛНА ПАРАЛИЗА, ДОБИ ОПОМЕНА ПРЕД ТУЖБА СО КОЈА СЕ БАРА ЗА БРЗ КРЕДИТ ОД 18.641 ДЕНАР ШТО ИЗМАМНИЦИ ГО ЗЕЛ НА НЕГОВО ИМЕ, ДА ПЛАТИ 67.515 ДЕНАРИ

Нова опомена пред тужба ги шокираше родителите на лицето со церебрална парализа, за нов кредит што измамници го зеле на негово име претходно крадејќи ...
РУСКИ ИЗМАМНИК КОЈ ГО ИМИТИРАШЕ МАКРОН МУ СЕ ЈАВИ НА ПОЛСКИОТ ПРЕТСЕДАТЕЛ ДУДА ПО ПАДОТ НА РАКЕТА ВО ПОЛСКОТО СЕЛО

РУСКИ ИЗМАМНИК КОЈ ГО ИМИТИРАШЕ МАКРОН МУ СЕ ЈАВИ НА ПОЛСКИОТ ПРЕТСЕДАТЕЛ ДУДА ПО ПАДОТ НА РАКЕТА ВО ПОЛСКОТО СЕЛО

Полскиот претседател Анджеј Дуда бил насамарен од измамник кој му се јавил и се претставил како Емануел Макрон во ноќта кога проектил падна во село бл ...
ИЗМАМНИЦИ ИЗМИСЛУВАЛЕ СООБРАЌАЈНИ НЕСРЕЌИ ЗА ДА БАРААТ ПАРИ ОД СЕМЕЈСТВАТА ЗА ПРЕВОЗ НА ПОЧИНАТИТЕ

ИЗМАМНИЦИ ИЗМИСЛУВАЛЕ СООБРАЌАЈНИ НЕСРЕЌИ ЗА ДА БАРААТ ПАРИ ОД СЕМЕЈСТВАТА ЗА ПРЕВОЗ НА ПОЧИНАТИТЕ

Тетовската полиција уапси две лица за кои се сомнева дека измислувале сообраќајни незгоди и стапувале во контакт со семејствата на наводните жртви на ...
3 / 3 НАПИСИ