Таг: Лила Филиповска

СТОКА! – Ѝ ПИШАЛ БОКИ НА ЛИЛА ЗА ОРЦЕ КАМЧЕВ

СТОКА! – Ѝ ПИШАЛ БОКИ НА ЛИЛА ЗА ОРЦЕ КАМЧЕВ

На 22.10.2018, за истрагата за Поштенска банка се допишуваат осомничениот Томе Главчев и обвинетиот во “Рекет“ Бојан Јовановски - Боки 13. Главчев му ...
ЧАО ДРУШТВО, ИЗЈАВИ ВОДИТЕЛКАТА ЛИЛА ПО РАСПИТОТ ЗА „РЕКЕТ“

ЧАО ДРУШТВО, ИЗЈАВИ ВОДИТЕЛКАТА ЛИЛА ПО РАСПИТОТ ЗА „РЕКЕТ“

По околу еден час сведочење, водителката Лила Филиповска, во чие присуство Бојан Јовановски - Боки 13 на 15 јули беше уапсен со торба евра на гранични ...
ВОДИТЕЛКАТА ЛИЛА, БЛИСКА ДРУГАРКА НА БОКИ 13, ДОЈДЕ КАЈ РУСКОСКА ДА СВЕДОЧИ ВО „РЕКЕТ“

ВОДИТЕЛКАТА ЛИЛА, БЛИСКА ДРУГАРКА НА БОКИ 13, ДОЈДЕ КАЈ РУСКОСКА ДА СВЕДОЧИ ВО „РЕКЕТ“

Водителката Лила Филиповска, која му правела друштво на нејзиниот долгогодишен пријател Бојан Јовановски - Боки 13, кога на 15 јули сакаше да ја напуш ...
3 / 3 НАПИСИ