Таг: маж

ПОЧИНА МАЖ ВО ПОЖАР ВО КУЌА ВО ВЕЛЕС

ПОЧИНА МАЖ ВО ПОЖАР ВО КУЌА ВО ВЕЛЕС

Маж на возраст од 57 години починал утрово во 4 часот во пожар во семејниот дом во Велес.  Починатиот Милан Цветков бил пронајден починат во собата во ...
БИТОЛЧАНЕЦОТ КОЈ БЕШЕ ВО САМОИЗОЛАЦИЈА И РОДИЛКАТА ОД ОХРИД НЕ ПОЧИНАЛЕ ОД КОРОНАВИРУС, ВЕЛИ МИНИСТЕРСТВОТО ЗА ЗДРАВСТВО

БИТОЛЧАНЕЦОТ КОЈ БЕШЕ ВО САМОИЗОЛАЦИЈА И РОДИЛКАТА ОД ОХРИД НЕ ПОЧИНАЛЕ ОД КОРОНАВИРУС, ВЕЛИ МИНИСТЕРСТВОТО ЗА ЗДРАВСТВО

Шеесет и шестгодишниот маж од Битола и 37-годишната охриѓанка, кои посмртно беа тестирани на коронавирус, се негативни на вирусот, што значи не почина ...
ОД КОРОНАВИРУС ПОЧИНА 63-ГОДИШЕН ДЕБАРЧАНЕЦ, НАГЛО МУ СЕ ВЛОШИЛА СОСТОЈБАТА

ОД КОРОНАВИРУС ПОЧИНА 63-ГОДИШЕН ДЕБАРЧАНЕЦ, НАГЛО МУ СЕ ВЛОШИЛА СОСТОЈБАТА

Ноќеска на Клиниката за инфективни болести и фебрилни состојби во Скопје почина пациент заболен од коронавирус, соопшти Министерството за здравство. С ...
УБИЕН МАЖ КАЈ СКОПСКО РАШЧЕ

УБИЕН МАЖ КАЈ СКОПСКО РАШЧЕ

Попладнево е убиен возрасен маж кај скопското село Рашче. Неофицијално дознаваме дека се работи за Шеваљ Дика, кој по истрели од огнено оружје што се ...
4 / 4 НАПИСИ