Таг: Опра Винфри

ИМАШЕ МОМЕНТИ КОГА НЕ САКАВ ДА ЖИВЕАМ ПОВЕЌЕ – МЕГАН МАРКЛ ГО ОБВИНИ БРИТАНСКОТО КРАЛСКО СЕМЕЈСТВО ЗА РАСИЗАМ И ЛОШ ОДНОС ВО ИНТЕРВЈУТО СО ОПРА ВИНФРИ

ИМАШЕ МОМЕНТИ КОГА НЕ САКАВ ДА ЖИВЕАМ ПОВЕЌЕ – МЕГАН МАРКЛ ГО ОБВИНИ БРИТАНСКОТО КРАЛСКО СЕМЕЈСТВО ЗА РАСИЗАМ И ЛОШ ОДНОС ВО ИНТЕРВЈУТО СО ОПРА ВИНФРИ

Меган Маркл изјави дека животот во британското кралско семејство ѝ бил толку тежок што на моменти не сакала да биде жива. Во емотивно ТВ-интервју со О ...
ОПРА ВИНФРИ НЕ СЕ КАНДИДИРА ЗА ПРЕТСЕДАТЕЛ НА САД ОТИ БОГ НЕ Ѝ КАЖАЛ

ОПРА ВИНФРИ НЕ СЕ КАНДИДИРА ЗА ПРЕТСЕДАТЕЛ НА САД ОТИ БОГ НЕ Ѝ КАЖАЛ

Опра Винфри сака да расчисти важна работа, таа дефинитивно нема да се кандидира за претседател на САД во 2020 година, бидејќи смета дека нема дух за т ...
ОПРА ЗА ПРЕТСЕДАТЕЛ ВО 2020

ОПРА ЗА ПРЕТСЕДАТЕЛ ВО 2020

По нејзиниот исклучителен говор на „Златните глобуси“ ноќеска, големото прашање денеска е: Дали Опра Винфри е заинтересирана за претседателска кандида ...
3 / 3 НАПИСИ