Таг: планински велосипедизам

КРУШЕВО САКА ДА СТАНЕ ЕВРОПСКИ ЦЕНТАР ЗА ПЛАНИНСКИ ВЕЛОСИПЕДИЗАМ НАЛИК НА ИТАЛИЈАНСКИОТ ГРАД МАСА МАРИТИМА

КРУШЕВО САКА ДА СТАНЕ ЕВРОПСКИ ЦЕНТАР ЗА ПЛАНИНСКИ ВЕЛОСИПЕДИЗАМ НАЛИК НА ИТАЛИЈАНСКИОТ ГРАД МАСА МАРИТИМА

Можностите што ги нуди највисокиот град на Балканот, Крушево, за планински велосипедизам, светскиот шампион во оваа спортска дисциплина Ралф Неф ги сп ...
ШАР ПЛАНИНА ДОБИ ОСУМ КРОС КАНТРИ ВЕЛОСИПЕДСКИ ПАТЕКИ

ШАР ПЛАНИНА ДОБИ ОСУМ КРОС КАНТРИ ВЕЛОСИПЕДСКИ ПАТЕКИ

Попова Шапка, освен што е познат зимски скијачки центар, сака да стане и центар за планински велосипедизам. Шарпланинскиот регион станува препознатлив ...
2 / 2 НАПИСИ