Таг: претепан

ПРЕТЕПАН НОВИНАРОТ ЗОРАН БОЖИНОВСКИ, ПРЕТСЕДАТЕЛОТ ПЕНДАРОВСКИ ГО ОСУДИ НАПАДОТ

ПРЕТЕПАН НОВИНАРОТ ЗОРАН БОЖИНОВСКИ, ПРЕТСЕДАТЕЛОТ ПЕНДАРОВСКИ ГО ОСУДИ НАПАДОТ

Новинарот Зоран Божиновски синоќа бил претепан во Битола. Како што соопштија од Министерството за внатрешни работи, во 20.42 часот во СВР Битола, П. С ...
КАПЕТАНОТ НА ПРИСТАНИШТАТА ГОРАН УСТИЈАНОСКИ ПРЕТЕПАН ПРЕД ХОТЕЛ ВО ОХРИД

КАПЕТАНОТ НА ПРИСТАНИШТАТА ГОРАН УСТИЈАНОСКИ ПРЕТЕПАН ПРЕД ХОТЕЛ ВО ОХРИД

Капетанот на пристаништа на Македонија, Горан Устијаноски, завчера во Охрид бил физички нападнат од две лица. Нападот се случил пред хотел во центарот ...
ТАТКОТО НА БОКИ 13 НА СУДЕЊЕТО ПРИЗНА ДЕКА НА БОЖИК ГО ПРЕТЕПАЛ ПОПОТ ВИКТОР СТОЈЧЕВ

ТАТКОТО НА БОКИ 13 НА СУДЕЊЕТО ПРИЗНА ДЕКА НА БОЖИК ГО ПРЕТЕПАЛ ПОПОТ ВИКТОР СТОЈЧЕВ

Миле Јовановски, таткото на Бојан Јовановски-Боки 13, денеска како обвинет во Кривичниот суд во целост призна дека на Божик во 2017 го тепал со боксов ...
3 / 3 НАПИСИ