Таг: разговори

СНИМКИТЕ СЕ НАПРАВЕНИ НЕЛЕГАЛНО ОД УБК ВО ВРЕМЕТО НА МИЈАЛКОВ, ВЕЛИ МИЛОШОСКИ ЗА ОБЈАВЕНИТЕ РАЗГОВОРИ СО УРГЕНЦИИ ВО ВРХОВНИОТ СУД

СНИМКИТЕ СЕ НАПРАВЕНИ НЕЛЕГАЛНО ОД УБК ВО ВРЕМЕТО НА МИЈАЛКОВ, ВЕЛИ МИЛОШОСКИ ЗА ОБЈАВЕНИТЕ РАЗГОВОРИ СО УРГЕНЦИИ ВО ВРХОВНИОТ СУД

Снимките кои беа објавени вечерва нелегално се направени од УБК во 2011 година, во времето на Сашо Мијалков, напиша на својот фејсбук профил Антонијо ...
ФЕЈК ПЕРФОРМАНСИТЕ НЕ СЕ АКТ ОД РУСКАТА ФЕДЕРАЦИЈА, ТУКУ СЕ ПРИВАТНИ РАБОТИ, РЕЧЕ ЗАЕВ

ФЕЈК ПЕРФОРМАНСИТЕ НЕ СЕ АКТ ОД РУСКАТА ФЕДЕРАЦИЈА, ТУКУ СЕ ПРИВАТНИ РАБОТИ, РЕЧЕ ЗАЕВ

Ние сме пријатели со Русија и против нивното противење да станеме членка на НАТО, рече денеска премиерот Зоран Заев кој заедно со амбасадорот на Руска ...
МАТИЧНИТЕ ЛЕКАРИ СО ДВЕ НЕДЕЛИ РОК ЗА ФИЛИПЧЕ ДА ГИ ВИКНЕ НА РАЗГОВОРИ ИЛИ ЌЕ ШТРАЈКУВААТ

МАТИЧНИТЕ ЛЕКАРИ СО ДВЕ НЕДЕЛИ РОК ЗА ФИЛИПЧЕ ДА ГИ ВИКНЕ НА РАЗГОВОРИ ИЛИ ЌЕ ШТРАЈКУВААТ

Управниот одбор на Здружението на приватни матични лекари на денешната седница одлучи уште две недели да му даде рок на Министерството за здравство и ...
СЕВЕРНА КОРЕЈА ПОДГОТВЕНА ДА ЈА ЗАМРЗНЕ СВОЈАТА НУКЛЕАРНА ПРОГРАМА

СЕВЕРНА КОРЕЈА ПОДГОТВЕНА ДА ЈА ЗАМРЗНЕ СВОЈАТА НУКЛЕАРНА ПРОГРАМА

Северна Кореја најави замрзнување на тестирања на нуклеарни оружја и проектили, доколку САД се согласат на директни разговори. Ова го објави специј ...
КИМ ЏОНГ-УН ЗА ПРВПАТ СЕ СРЕТНА СО ПРЕТСТАВНИК НА ЈУЖНА КОРЕЈА

КИМ ЏОНГ-УН ЗА ПРВПАТ СЕ СРЕТНА СО ПРЕТСТАВНИК НА ЈУЖНА КОРЕЈА

Севернокорејскиот лидер Ким Џонг-Ун изјави дека сака забрзано да воспостави поблиски односи со Сеул, откако во Пјонгјанг имаше заедничка четиричасовна ...
5 / 5 НАПИСИ