Таг: Серхио Агуеро

АГУЕРО МОРА ДА ЈА ЗАВРШИ КАРИЕРАТА ПОРАДИ СРЦЕВИ ПРОБЛЕМИ

АГУЕРО МОРА ДА ЈА ЗАВРШИ КАРИЕРАТА ПОРАДИ СРЦЕВИ ПРОБЛЕМИ

Напаѓачот на Барселона, Серхио Агуеро, ќе мора да ја заврши кариерата поради проблеми со срцето, објавија најпознатите фудбалски новинари Фабрицио Ром ...
СЕРХИО АГУЕРО СРЕДЕ НАТПРЕВАР ПРЕФРЛЕН ВО БОЛНИЦА НА ИСПИТУВАЊА НА СРЦЕТО

СЕРХИО АГУЕРО СРЕДЕ НАТПРЕВАР ПРЕФРЛЕН ВО БОЛНИЦА НА ИСПИТУВАЊА НА СРЦЕТО

Напаѓачот на Барселона, Серхио Агуеро, заврши во болница заради тестирања откако, како што соопшти клубот, почувствувал непријатност во градите за вре ...
СЕРХИО АГУЕРО ПОВРЕДЕН ВО СООБРАЌАЈКА ВО АМСТЕРДАМ

СЕРХИО АГУЕРО ПОВРЕДЕН ВО СООБРАЌАЈКА ВО АМСТЕРДАМ

Напаѓачот на Манчестер сити, Серхио Агуеро, беше повреден во сообраќајна несреќа во Амстердам, неколку часа откако присуствувал на концерт на својот о ...
3 / 3 НАПИСИ