Таг: Северина

СЕВЕРИНА УАПСЕНА НА АЕРОДРОМОТ ВО ЗАГРЕБ, СЕ ТЕПАЛА СО СЕСТРА Ѝ ВО СТАНОТ НА НИВНАТА МАЈКА

СЕВЕРИНА УАПСЕНА НА АЕРОДРОМОТ ВО ЗАГРЕБ, СЕ ТЕПАЛА СО СЕСТРА Ѝ ВО СТАНОТ НА НИВНАТА МАЈКА

Хрватската пејачка Северина денеска беше уапсена на аеродромот во Загреб на барање на сплитската полиција. Како што објави „Јутарњи лист“, причината з ...
ОХРИД ВЕЌЕ НЕМА ДА ДАВА ПАРИ ЗА КОНЦЕРТИ НА ЕСТРАДНИ ЅВЕЗДИ ВО ЕКОТ НА ТУРИСТИЧКАТА СЕЗОНА

ОХРИД ВЕЌЕ НЕМА ДА ДАВА ПАРИ ЗА КОНЦЕРТИ НА ЕСТРАДНИ ЅВЕЗДИ ВО ЕКОТ НА ТУРИСТИЧКАТА СЕЗОНА

Охрид веќе нема да издвојува пари од буџетот за организирање концерти на музички, главно ексју ѕвезди во екот на туристичката сезона. Анализите говора ...
2 / 2 НАПИСИ