Таг: срцев удар

1 2 10 / 16 НАПИСИ
ТРУДНА АНГЛИЧАНКА ГО ПРОНАШЛА МРТОВ НЕЈЗИНИОТ ПАРТНЕР НЕКОЛКУ ЧАСА ПРЕД ДА ОДИ НА ПОРОДУВАЊЕТО

ТРУДНА АНГЛИЧАНКА ГО ПРОНАШЛА МРТОВ НЕЈЗИНИОТ ПАРТНЕР НЕКОЛКУ ЧАСА ПРЕД ДА ОДИ НА ПОРОДУВАЊЕТО

Трудна Англичанка која требало да оди во болница на породување се обидела да го разбуди својот партнер на денот на породувањето, пред да сфати дека то ...
ТУРСКИ ПРАТЕНИК ПОЧИНА ДВА ДЕНА ОТКАКО КОЛАБИРАШЕ ВО ПАРЛАМЕНТОТ ПО ГОВОР ВО КОЈ ЈА КРИТИКУВАШЕ ВЛАСТА

ТУРСКИ ПРАТЕНИК ПОЧИНА ДВА ДЕНА ОТКАКО КОЛАБИРАШЕ ВО ПАРЛАМЕНТОТ ПО ГОВОР ВО КОЈ ЈА КРИТИКУВАШЕ ВЛАСТА

Опозицискиот турски пратеник Хасан Билмез почина денеска, два дена откако претрпе срцев удар и колабираше во парламентот набргу по завршувањето на сво ...
НЕНАДЕЈНО ПОЧИНА ШЕФОТ НА „ЛУКОИЛ“, ВЛАДИМИР НЕКРАСОВ

НЕНАДЕЈНО ПОЧИНА ШЕФОТ НА „ЛУКОИЛ“, ВЛАДИМИР НЕКРАСОВ

Владимир Некрасов, претседателот на втората најголема руска нафтена компанија „Лукоил“, почина ненадејно на 66 години. Од компанијата соопштија дека Н ...
НФЛ ЅВЕЗДАТА ДАМАР ХЕМЛИН ВО КРИТИЧНА СОСТОЈБА ОТКАКО ДОЖИВЕА СРЦЕВ УДАР НА НАТПРЕВАР

НФЛ ЅВЕЗДАТА ДАМАР ХЕМЛИН ВО КРИТИЧНА СОСТОЈБА ОТКАКО ДОЖИВЕА СРЦЕВ УДАР НА НАТПРЕВАР

Американската фудбалска ѕвезда Дамар Хемлин се наоѓа во критична состојба по претрпениот срцев удар за време на натпревар што се играше во ударен терм ...
СОПРУГОТ НА НАСТАВНИЧКАТА УБИЕНА ВО ПУКАЊЕТО ВО ТЕКСАС ПОЧИНА ОД СРЦЕВ УДАР

СОПРУГОТ НА НАСТАВНИЧКАТА УБИЕНА ВО ПУКАЊЕТО ВО ТЕКСАС ПОЧИНА ОД СРЦЕВ УДАР

Сопругот на една од наставничките убиени во масовното пукање во Тексас пред два дена почина од срцев удар. Џои Гарсија беше сопруг на Ирма Гарсија, ко ...
ЈА УБИЛ ЖЕНА СИ И ПОЧИНАЛ ОД СРЦЕВ УДАР ЗАКОПУВАЈЌИ ЈА ВО ДВОРОТ

ЈА УБИЛ ЖЕНА СИ И ПОЧИНАЛ ОД СРЦЕВ УДАР ЗАКОПУВАЈЌИ ЈА ВО ДВОРОТ

Истражителите во Јужна Каролина, САД открија необично убиство, во кое маж за кого се верува дека ја убил жена си починал од срцев удар додека се обиду ...
ХРВАТСКИОТ РАКОМЕТАР НА БУТЕЛ, ДЕНИС ТОТ, ПОЧИНА НА 27 ГОДИНИ

ХРВАТСКИОТ РАКОМЕТАР НА БУТЕЛ, ДЕНИС ТОТ, ПОЧИНА НА 27 ГОДИНИ

Ракометарот на Бутел, Денис Тот, почина на 27 години. Хрватскиот интернационалец вчераутро бил примен на КАРИЛ во бессознание и во критична состојба, ...
ЕРИКСЕН ЌЕ ИГРА ВО АНГЛИЈА ОСУМ МЕСЕЦИ ОТКАКО ДОЖИВЕА СРЦЕВ УДАР НА ЕВРОПСКОТО ПРВЕНСТВО

ЕРИКСЕН ЌЕ ИГРА ВО АНГЛИЈА ОСУМ МЕСЕЦИ ОТКАКО ДОЖИВЕА СРЦЕВ УДАР НА ЕВРОПСКОТО ПРВЕНСТВО

Англискиот премиерлигаш Брентфорд потпиша шестмесечен договор со данскиот репрезентативец Кристијан Ериксен откако не му беше дозволено да игра во Ита ...
ДОБРО СУМ СО ОГЛЕД НА ОКОЛНОСТИТЕ, ИЗЈАВИ ЕРИКСЕН ТРИ ДЕНА ПО СРЦЕВИОТ УДАР

ДОБРО СУМ СО ОГЛЕД НА ОКОЛНОСТИТЕ, ИЗЈАВИ ЕРИКСЕН ТРИ ДЕНА ПО СРЦЕВИОТ УДАР

Данскиот репрезентативец Кристијан Ериксен изјави дека е добро со оглед на околностите и објави фотографија од болничкиот кревет, три дена откако дожи ...
ПОЧИНАТИОТ ПРИТВОРЕНИК ПОЗИТИВЕН НА КОРОНАВИРУС ПРИ ПРЕГЛЕДОТ СЕ ЖАЛЕЛ САМО НА СРЦЕВИ БОЛКИ, ВЕЛАТ ОД УПРАВАТА ЗА ИЗВРШУВАЊЕ САНКЦИИ

ПОЧИНАТИОТ ПРИТВОРЕНИК ПОЗИТИВЕН НА КОРОНАВИРУС ПРИ ПРЕГЛЕДОТ СЕ ЖАЛЕЛ САМО НА СРЦЕВИ БОЛКИ, ВЕЛАТ ОД УПРАВАТА ЗА ИЗВРШУВАЊЕ САНКЦИИ

Во истражниот затвор во Шутка починал притвореник од срцев удар, кој немал симптоми на коронавирус, а брисот земен пост-мортем покажал дека бил позити ...
1 2 10 / 16 НАПИСИ