Таг: уверенија за пратеници

УНИВЕРЗАЛНА НЕДОВЕРБА

УНИВЕРЗАЛНА НЕДОВЕРБА

1 Повеќето од новите пратеници не се појавија на свечената седница на ДИК да си ги подигнат уверенијата.  Најдоа стотици изговори зошто не дошле. Испр ...
ТОНИ ЈАКИМОВСКИ, ВТОРООСОМНИЧЕН ВО „ТВРДИНА“, НА РАСПИТ ВО СЈО

ТОНИ ЈАКИМОВСКИ, ВТОРООСОМНИЧЕН ВО „ТВРДИНА“, НА РАСПИТ ВО СЈО

Тони Јакимовски, шеф на кабинет на поранешниот директор на УБК Сашо Мијалков и второосомничен меѓу петте во случајот „Тврдина“ на Специјалното јавно о ...
2 / 2 НАПИСИ