Таг: виножито

УЕФА НЕ МУ ДОЗВОЛИ НА МИНХЕН ДА ГО ОСВЕТЛИ СТАДИОНОТ ВО БОИТЕ НА ВИНОЖИТОТО ЗА МЕЧОТ ГЕРМАНИЈА-УНГАРИЈА

УЕФА НЕ МУ ДОЗВОЛИ НА МИНХЕН ДА ГО ОСВЕТЛИ СТАДИОНОТ ВО БОИТЕ НА ВИНОЖИТОТО ЗА МЕЧОТ ГЕРМАНИЈА-УНГАРИЈА

УЕФА го одби барањето на градските власти на Минхен тамошниот стадион да биде осветлен во боите на виножитото за утрешниот натпревар од Европското прв ...
МРЧЕЊЕ ПОД ВИНОЖИТО

МРЧЕЊЕ ПОД ВИНОЖИТО

1 Лично познавам некои луѓе, кои си ги презапишуваа децата во други училишта или фаќаа врски да ги префрлат во други одделенија затоа што во класот им ...
2 / 2 НАПИСИ