Таг: Алек Болдвин

ОТФРЛЕНИ ОБВИНЕНИЈАТА ПРОТИВ АЛЕК БОЛДВИН ЗА УБИСТВОТО НА СНИМАТЕЛКА

ОТФРЛЕНИ ОБВИНЕНИЈАТА ПРОТИВ АЛЕК БОЛДВИН ЗА УБИСТВОТО НА СНИМАТЕЛКА

Отфрлени се кривичните пријави против актерот Алек Болдвин во врска со фаталното пукање на снимањето на филмот „Раст“ во октомрви 2021. Тој беше обвин ...
АЛЕК БОЛДВИН ЌЕ БИДЕ ОБВИНЕТ ЗА УБИСТВО НА СНИМАТЕЛКАТА ХАЛИНА ХАЧИНС

АЛЕК БОЛДВИН ЌЕ БИДЕ ОБВИНЕТ ЗА УБИСТВО НА СНИМАТЕЛКАТА ХАЛИНА ХАЧИНС

Актерот Алек Болдвин ќе биде обвинет за ненамерно убиство на снимателката Халина Хачинс, што се случи на снимањето на вестерн филмот „Раст“ во октомвр ...
АЛЕК БОЛДВИН СЕ СПОГОДИ СО СЕМЕЈСТВОТО НА СНИМАТЕЛКАТА КОЈА ЈА УБИ, СНИМАЊЕТО НА ФИЛМОТ ЌЕ ПРОДОЛЖИ

АЛЕК БОЛДВИН СЕ СПОГОДИ СО СЕМЕЈСТВОТО НА СНИМАТЕЛКАТА КОЈА ЈА УБИ, СНИМАЊЕТО НА ФИЛМОТ ЌЕ ПРОДОЛЖИ

Алек Болдвин постигна спогодба со семејството на кинематограферката Халина Хачинс, која случајно ја уби на снимањето на вестерн филмот „Раст“, пукајќи ...
НЕ ЧУВСТВУВАМ ВИНА ЗА ПУКАЊЕТО, КАЖА АЛЕК БОЛДВИН ВО ПРВОТО ИНТЕРВЈУ ОТКАКО СЛУЧАЈНО УБИ СНИМАТЕЛКА

НЕ ЧУВСТВУВАМ ВИНА ЗА ПУКАЊЕТО, КАЖА АЛЕК БОЛДВИН ВО ПРВОТО ИНТЕРВЈУ ОТКАКО СЛУЧАЈНО УБИ СНИМАТЕЛКА

Алек Болдвин вели дека чувствува неверојатни тага и жалење за пукањето во кое загина снимателка на снимањето на филмот „Раст“ во Ново Мексико, но не и ...
УБИВ ПРИЈАТЕЛКА, ПУКАЊЕТО БЕШЕ ЕДНА ВО ТРИЛИОН ЕПИЗОДИ, КАЖА АЛЕК БОЛДВИН

УБИВ ПРИЈАТЕЛКА, ПУКАЊЕТО БЕШЕ ЕДНА ВО ТРИЛИОН ЕПИЗОДИ, КАЖА АЛЕК БОЛДВИН

Алек Болдвин првпат јавно зборуваше откако на филмски сет во Ново Мексико случајно ја уби снимателката Халина Хачинс, која ја опиша како негова пријат ...
ОРУЖЈЕТО МУ БИЛО ДАДЕНО НА БОЛДВИН, ПРОНАЈДЕНИ СЕ И ДРУГИ ВИСТИНСКИ КУРШУМИ, КАЖА ПОЛИЦИЈАТА ЗА ПУКАЊЕТО ВО КОЕ ЗАГИНА СНИМАТЕЛКА

ОРУЖЈЕТО МУ БИЛО ДАДЕНО НА БОЛДВИН, ПРОНАЈДЕНИ СЕ И ДРУГИ ВИСТИНСКИ КУРШУМИ, КАЖА ПОЛИЦИЈАТА ЗА ПУКАЊЕТО ВО КОЕ ЗАГИНА СНИМАТЕЛКА

Полицијата потврди дека пронашла вистински куршуми на сетот на вестерн филмот „Раст“ во Ново Мексико, каде што минатата недела Алек Болдвин смртно ја ...
ПОМОШНИКОТ НА РЕЖИСЕРОТ МУ ГО ДАЛ ПИШТОЛОТ НА БОЛДВИН И МУ КАЖАЛ ДЕКА Е БЕЗБЕДЕН ПРЕД ПУКАЊЕТО

ПОМОШНИКОТ НА РЕЖИСЕРОТ МУ ГО ДАЛ ПИШТОЛОТ НА БОЛДВИН И МУ КАЖАЛ ДЕКА Е БЕЗБЕДЕН ПРЕД ПУКАЊЕТО

Пиштолот со кој актерот Алек Болдвин пукаше на снимање и уби жена, му бил даден од помошникот на режисерот, кој му кажал дека е безбеден, извикувајќи ...
СРЦЕТО МИ Е СКРШЕНО, КАЖА АЛЕК БОЛДВИН ОТКАКО СЛУЧАЈНО УБИ СНИМАТЕЛКА НА ФИЛМСКИ СЕТ

СРЦЕТО МИ Е СКРШЕНО, КАЖА АЛЕК БОЛДВИН ОТКАКО СЛУЧАЈНО УБИ СНИМАТЕЛКА НА ФИЛМСКИ СЕТ

Алек Болдвин изјави дека е шокиран и тажен од трагедијата на филмскиот сет во Ново Мексико, каде што со пиштол реквизит случајно ги застрела снимателк ...
АЛЕК БОЛДВИН СЛУЧАЈНО УБИ СНИМАТЕЛКА НА СНИМАЊЕ НА ФИЛМ

АЛЕК БОЛДВИН СЛУЧАЈНО УБИ СНИМАТЕЛКА НА СНИМАЊЕ НА ФИЛМ

Една жена почина откако била застрелана од актерот Алек Болдвин со пиштол реквизит на филмски сет во Ново Мексико. Жртвата е идентификувана како 42-го ...
ТРАМП ПОВИКА НА ОДМАЗДА И ИСТРАГА ПРОТИВ КОМИЧНОТО ШОУ „САБОТА ВЕЧЕР ВО ЖИВО“

ТРАМП ПОВИКА НА ОДМАЗДА И ИСТРАГА ПРОТИВ КОМИЧНОТО ШОУ „САБОТА ВЕЧЕР ВО ЖИВО“

Доналд Трамп го обвини популарното комично шоу „Сабота вечер во живо“ дека е платено да ги напаѓа само републиканците и повика на одмазда и истрага от ...
10 / 10 НАПИСИ