Таг: Александар Флоровски

НА СУДЕЊЕТО ЗА ПРЕТЕПАНИОТ СЕЛА ПРИКАЖАНА И ДОСЕГА НЕОБЈАВЕНА СНИМКА ОД КАМЕРА НА СИТЕЛ

НА СУДЕЊЕТО ЗА ПРЕТЕПАНИОТ СЕЛА ПРИКАЖАНА И ДОСЕГА НЕОБЈАВЕНА СНИМКА ОД КАМЕРА НА СИТЕЛ

На првпат објавена видео снимка од камера на ТВ Сител, Александар Кирацовски, Благоја Бочварски, Петре Шилегов, Максим Димитриевски, Љупчо Николовски, ...
1 / 1 НАПИСИ