Таг: билница

ДВАЈЦА РАНЕТИ ВО ПУКАЊЕ ПРЕД УРГЕНТНИОТ ЦЕНТАР НА ТЕТОВСКАТА БОЛНИЦА

ДВАЈЦА РАНЕТИ ВО ПУКАЊЕ ПРЕД УРГЕНТНИОТ ЦЕНТАР НА ТЕТОВСКАТА БОЛНИЦА

Две лица се ранети после тепачка и употреба на огнено оружје пред Ургентиот центар на Клиничката болница во Тетово вечерва околу 18.30 часот. Еден од ...
РУСКОВСКА ДАЛА НАРЕДБА УТРЕ ДА Ѝ СЕ ДАДЕ ЦЕЛОКУПНАТА ДОКУМЕНТАЦИЈА ЗА ЈАВНИТЕ НАБАВКИ ЗА МОДУЛАРНИТЕ БОЛНИЦИ

РУСКОВСКА ДАЛА НАРЕДБА УТРЕ ДА Ѝ СЕ ДАДЕ ЦЕЛОКУПНАТА ДОКУМЕНТАЦИЈА ЗА ЈАВНИТЕ НАБАВКИ ЗА МОДУЛАРНИТЕ БОЛНИЦИ

По катастрофалниот пожар со 14 жртви што се случи синоќа во Kовид-центарот во Тетовската болница, обвинителката за организиран криминал и корупција Ви ...
2 / 2 НАПИСИ