Таг: честитка

1 2 10 / 11 НАПИСИ
ДВА ДЕНА СПОКОЈ

ДВА ДЕНА СПОКОЈ

Што да мислам за годината која почна со жестоки кавги за Тома и за Ноле? ...
ЛЕКАРОТ ОД РЕСЕН КИРЕ ДОНOВСКИ ОД КОВИД-ЦЕНТАР ВО СКОПЈЕ ПРЕКУ ФЕЈСБУК МУ ГО ЧЕСТИТАШЕ РОДЕНДЕНОТ НА СИНОТ КОГО НЕ ГО ВИДЕЛ ЕДЕН МЕСЕЦ

ЛЕКАРОТ ОД РЕСЕН КИРЕ ДОНOВСКИ ОД КОВИД-ЦЕНТАР ВО СКОПЈЕ ПРЕКУ ФЕЈСБУК МУ ГО ЧЕСТИТАШЕ РОДЕНДЕНОТ НА СИНОТ КОГО НЕ ГО ВИДЕЛ ЕДЕН МЕСЕЦ

Место со кловнови и детска забава како лани, Кире Доновски, специјалист по интерна медицина од Ресен, оваа година му го честиташе роденденот на својот ...
ЏАФЕРИ ОД БОЛНИЧКИ КРЕВЕТ ГО ЧЕСТИТАШЕ ИЛИНДЕН, ОСТАНУВА НЕИЗВЕСНО ДАЛИ ЌЕ ЈА ВОДИ КОНСТИТУТИВНАТА СЕДНИЦА

ЏАФЕРИ ОД БОЛНИЧКИ КРЕВЕТ ГО ЧЕСТИТАШЕ ИЛИНДЕН, ОСТАНУВА НЕИЗВЕСНО ДАЛИ ЌЕ ЈА ВОДИ КОНСТИТУТИВНАТА СЕДНИЦА

Претседателот на Собранието Талат Џафери од Инфективната клиника кај што закрепнува од бронхопневмонија, им напиша честитка за 2 Август - Денот на Реп ...
ЗАЕВ СО ВИДЕОЧЕСТИТКА ЗА ПЕНДАРОВСКИ, НЕМА ДА ПРИСУСТВУВА НА ИНАУГУРАЦИЈАТА

ЗАЕВ СО ВИДЕОЧЕСТИТКА ЗА ПЕНДАРОВСКИ, НЕМА ДА ПРИСУСТВУВА НА ИНАУГУРАЦИЈАТА

Премиерот Зоран Заев во видеопорака му ја честита инаугурацијата на претседателот на државата Стево Пендаровски, оти нема да биде присутен на чинот во ...
ЧЕСТИТКИ ПРИЈАТЕЛЕ ЗОРАН ЗАЕВ, НАПИША ЦИПРАС НА ТВИТЕР ОТКАКО СОБРАНИЕТО ИЗГЛАСА ПРИСТАПУВАЊЕ КОН УСТАВНИ ИЗМЕНИ

ЧЕСТИТКИ ПРИЈАТЕЛЕ ЗОРАН ЗАЕВ, НАПИША ЦИПРАС НА ТВИТЕР ОТКАКО СОБРАНИЕТО ИЗГЛАСА ПРИСТАПУВАЊЕ КОН УСТАВНИ ИЗМЕНИ

Грчкиот премиер Алексис Ципрас му честиташе на премиерот Зоран Заев откако вечерва Собранието го усвои владиниот предлог за пристапување кон уставни и ...
ИСТОРИСКИОТ ДОГОВОР ОД ПРЕСПА ГО ОТВОРА ПАТОТ НА МАКЕДОНИЈА КОН НАТО, МУ ПИША ТРАМП НА ИВАНОВ ВО ЧЕСТИТКАТА ЗА 8 СЕПТЕМВРИ

ИСТОРИСКИОТ ДОГОВОР ОД ПРЕСПА ГО ОТВОРА ПАТОТ НА МАКЕДОНИЈА КОН НАТО, МУ ПИША ТРАМП НА ИВАНОВ ВО ЧЕСТИТКАТА ЗА 8 СЕПТЕМВРИ

Американскиот претседател Доналд Трамп напиша дека историскиот Договор од Преспа го решава долготрајниот спор за името со Грција и го поплочува патот ...
СРЕЌНА И БЕЗГРИЖНА 2018, ПОРАЧА САКАМДАКАЖАМ.МК ВО НОВОГОДИШНОТО ОБРАЌАЊЕ

СРЕЌНА И БЕЗГРИЖНА 2018, ПОРАЧА САКАМДАКАЖАМ.МК ВО НОВОГОДИШНОТО ОБРАЌАЊЕ

Среќна и безгрижна 2018, порача дигиталната редакција САКАМДАКАЖАМ.МК во традиционалното новогодишно обраќање до нацијата и меѓународната јавност. ...
САД ЈА ПОЗДРАВУВА ПОСВЕТЕНОСТА НА НОВАТА ВЛАДА КОН ДЕМОКРАТСКИТЕ ПРИНЦИПИ, ВЛАДЕЕЊЕТО НА ПРАВОТО И РЕГИОНАЛНАТА СОРАБОТКА

САД ЈА ПОЗДРАВУВА ПОСВЕТЕНОСТА НА НОВАТА ВЛАДА КОН ДЕМОКРАТСКИТЕ ПРИНЦИПИ, ВЛАДЕЕЊЕТО НА ПРАВОТО И РЕГИОНАЛНАТА СОРАБОТКА

Соединетите Американски Држави силно ги поздравија чекорите што ги презема новата македонска влада за да ја покаже својата посветеност на демократскит ...
САД ПРВИ ЈА ПОЗДРАВИЈА ВЛАДАТА НА ЗАЕВ

САД ПРВИ ЈА ПОЗДРАВИЈА ВЛАДАТА НА ЗАЕВ

Соединетите Американски Држави први го честитаа изборот на Владата на Зоран Заев со порака упатена преку Амбасадата во Скопје. Амбасадорот Џес Бејл ...
БРИТАНСКАТА КРАЛИЦА ЧЕСТИТА 25 ГОДИНИ НЕЗАВИСНА МАКЕДОНИЈА

БРИТАНСКАТА КРАЛИЦА ЧЕСТИТА 25 ГОДИНИ НЕЗАВИСНА МАКЕДОНИЈА

Британската кралица Елизабета Втора го честиташе Денот на независноста 8 Септември на Македонија. „Ми причинува огромно задоволство да ви испратам н ...
1 2 10 / 11 НАПИСИ