Таг: Дејвид Бекам

ЈАНЕ ВЕЛКОВСКИ ВО ОБЕДИНЕТИТЕ НАЦИИ ПОБАРА ДА ЗАПРЕ ДИСКРИМИНАЦИЈАТА И СЕ ДРУЖЕШЕ СО БЕКАМ

ЈАНЕ ВЕЛКОВСКИ ВО ОБЕДИНЕТИТЕ НАЦИИ ПОБАРА ДА ЗАПРЕ ДИСКРИМИНАЦИЈАТА И СЕ ДРУЖЕШЕ СО БЕКАМ

11-годишниот Јане Велковски од Скопје, кој боледува од спинална мускулна атрофија (СМА) и е застапник за деца со попреченост од Македонија, во седиште ...
БЕКАМ ОСТАНА БЕЗ ВОЗАЧКА ДОЗВОЛА ОТИ ЗБОРУВАЛ НА МОБИЛЕН ВО СВОЕТО „БЕНТЛИ“

БЕКАМ ОСТАНА БЕЗ ВОЗАЧКА ДОЗВОЛА ОТИ ЗБОРУВАЛ НА МОБИЛЕН ВО СВОЕТО „БЕНТЛИ“

Дејвид Бекам остана без возачка дозвола на шест месеци откако беше фатен како зборува на мобилен телефон во возење. Поранешниот капитен на англиска ...
ГРИЗМАН СЕКОГАШ ИГРА СО ДОЛГИ РАКАВИ ОТИ САКА ДА БИДЕ КАКО БЕКАМ

ГРИЗМАН СЕКОГАШ ИГРА СО ДОЛГИ РАКАВИ ОТИ САКА ДА БИДЕ КАКО БЕКАМ

Антоан Гризман беше единствениот фудбалер во француската репрезентација по долги ракави во полуфиналниот натпревар на Европското првенство во Франција ...
3 / 3 НАПИСИ