Таг: германска фудбалска репрезентација

МЕСУТ ОЗИЛ ОБЈАВИ ДЕКА ВЕЌЕ НЕ САКА ДА ИГРА ЗА ГЕРМАНИЈА

МЕСУТ ОЗИЛ ОБЈАВИ ДЕКА ВЕЌЕ НЕ САКА ДА ИГРА ЗА ГЕРМАНИЈА

Месут Озил објави дека веќе не сака да игра за репрезентацијата на Германија, откако се соочи со жестоки критики од јавноста не само за слабата игра н ...
ЗАГИНАА 17 ПОЛИЦАЈЦИ ВО НАПАДОТ НА ПУЧИСТИТЕ ВО АНКАРА

ЗАГИНАА 17 ПОЛИЦАЈЦИ ВО НАПАДОТ НА ПУЧИСТИТЕ ВО АНКАРА

Седумнаесет полицајци се убиени во хеликоптерскиот напад на седиштето на полициските специјалци во Анкара, јави агенцијата Анадолија. Турски борбен ав ...
2 / 2 НАПИСИ